GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggplatta 16716044

nr 1671 6044

Helene Fahl

(f. 1957), Sverige

Väggplatta, Signerad, daterad - 23, damer med paraply, glaserad keramik, 33x29 cm

Helene Fahl, svensk konstnär född 1957.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 6 januari 2025
kl 20:34:28

Helene Fahl

Läs mer om Helene Fahl